İade Politikası

Ana sayfa / İade Şartları

Govizyon internet hizmetleri

Tüm müşterilerin en hızlı desteği alabilmesini sağlamak adına gece gündüz uyumadan hizmet sunan Govizyon bu çalışmalarını sizin hizmetlerinizi büyütmek için yapmaktadır. En az sanallaştırma ile sizlere büyük ölçüde performans sağlamaya devam edeceğiz alt yapımız buna göre hazırlanmış olup uzun soluklu bir şekil de de böyle kalmaya devam edecektir.

İade Hakkında

Govizyon.com yüksek müşteri memnuniyetine sahip olsada 100% bir müşteri memnuniyetini sağlamak her firma için imkansızdır. Bu sebepten dolayı iade almak isteyen müşterilerimiz politikamıza uyduğu müddetçe iadelerini alabilirler.


1. Taraflar

Govizyon Bilişim ve İnternet Hizmetleri müşterisi satın aldığı ürün veya hizmetlerden ürün satış tarihinden itibaren 3 gün içerisinde hiç bir mazeret göstermeksizin iade talebinde bulunabilir. Koşulsuz iade şartları sadece yeni satın alınan web hosting paketleri için geçerlidir. VPS, VDS, Dedicated sunucu, Lisans, Domain (alan adı), SSL gibi ürün, hizmetler ve yenileme ödemeleri iade kapsamının dışındadır. Müşterinin iade talebi olması durumunda bu talebini e-mail aracılığı ile Govizyon Bilişim ve İnternet Hizmetleri müşteri hizmetlerine bildirmekle yükümlüdür. Govizyon Bilişim ve İnternet Hizmetleri iadeyi havale, EFT, nakit veya kredi kartı işleminin kısmi iadesi şeklinde gerçekleştirebilir. İade işlemlerinde iade Govizyon Bilişim ve İnternet Hizmetleri'nın belirlediği kaynağa, iade işlemi için gerekli masraf düşüldükten sonra yapılacaktır.

BİZİ ARA: +90-534-222-60-62

destek@govizyon.com